KONST / Litografier / Färglitografi 14652109
nr 1465 2109
Corneille
(1922-2010), Belgien
Signerad, numrerad 164/200, daterad -90. Färglitografi. Bladets mått: 39x54cm, yttermått inklusive ram: 57x71cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:57:04
300 kr
350 kr
Corneille
Läs mer om Corneille